loader image

NONSTOP ROZVOZ ALKOHOLU PRAHA

Naše služby

NONSTOP ROZVOZ

Dojde Vám pití na Vaší soukromé párty a nikomu se nechce jít spát? V tom případě udělejte objednávku na našem webu nebo zavolejte přímo na naše telefonní číslo a my Vám vše během hodiny dovezeme až k Vám domů. Řídíme se totiž heslem “Správná párty nikdy nekončí” a proto pro Vás rozvážíme alkohol po Praze 24 hodin denně 7 dní v týdnu – NONSTOP. Naše ceny jsou mnohdy nižší, než v některých kamenných obchodech či nonstopech.

Každou objednávku expedujeme ihned a nezdržujeme se nabíráním dalších zásilek. Doručení je závislé na dopravě v Praze, ale ve večerních hodinách je to do 30min!

PRO FIRMY

Naší hlavní náplní je sice nonstop rozvoz, ale působíme i jako dodavatelé pro několik barů, eventových agentur a cateringů.
Pro zaslání velkoobchodního ceníku nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@party24.cz

DÁRKOVÁ SLUŽBA

Nestíháte koupit dárek? Nevadí, i od toho je tu PARTY24! Stačí vybrat láhev dobrého pití a my ji za Vás doručíme přímo oslavenci. K lahvi rádi přibalíme přání s Vaším textem nebo přidáme květinu. Pokud nevíte, jaký druh alkoholu zvolit, obraťte se na náš dispečink na telefonu +420 731 640 012 a naši odborníci Vám rádi poradí! Vše pak stačí napsat do poznámky u objednávky nebo domluvit na naší horké lince.

Máte firmu a nápad, jak by mohla spolupracovat s tou naší? Kontaktujte nás na e-mailu info@party24.cz.