Vodka

Potřebujete rychlé doručení vodky v Praze? Naše služba zajišťuje nonstop rozvoz tohoto oblíbeného destilátu přímo k vašim dveřím. Náš tým je připraven reagovat okamžitě. Vaše objednávka bude doručena rychle a bezpečně. Ať už máte chuť na levnou variantu jako Blend 42 nebo preferujete vysoce kvalitní značky jako Absolut, Grey Goose, nebo Nemiroff, naše široká nabídka pokrývá vaše potřeby.

Co je Vodka a Jaké má Charakteristiky

Vodka je čirý destilovaný alkoholický nápoj, jehož hlavními složkami jsou voda a etanol. Přestože je tradičně vyráběna z brambor nebo obilovin, moderní metody dovolují výrobu z různých plodin, včetně ovoce a cukrové řepy. Vodka je známá svou neutralitou, což ji činí ideální základ pro koktejly a jiné smíšené nápoje. Je oblíbená pro svou čistotu a schopnost kombinovat s různými příchutěmi.

Historie a Populárnost Vodky

Vodka má své kořeny ve východní Evropě, zejména v Rusku a Polsku, kde se její výroba a konzumace datuje do středověku. Dnes je vodka jedním z nejpopulárnějších a nejuniverzálnějších alkoholických nápojů na světě. Je ceněna pro svou versatilitu v mixologii a čistý, jemný profil, který doplňuje různé chutě. Vodka je základem mnoha oblíbených koktejlů, jako je Vodka Martini, Bloody Mary a Cosmopolitan. Nabízíme široký výběr vodek od cenově dostupných variant až po exkluzivní prémiové značky, což zajišťuje, že každý nalezne svůj oblíbený druh pro speciální příležitosti nebo běžné užívání.

 • Absolut 0,7l

  Ihned k rozvozu
  550 
 • Nemiroff de LUXE 0,7l

  Ihned k rozvozu
  600 
 • Nemiroff de LUXE 1l

  Ihned k rozvozu
  750 
 • Absolut 1l

  Ihned k rozvozu
  700 
 • Blend42 0,5l

  Ihned k rozvozu
  290 
 • Grey Goose 1l

  Ihned k rozvozu
  1650