Jak to funguje? Jak si mohu objednat?

V sekci obchod najdeš veškerý sortiment. Nejrychlejší způsob je, zavolat na naší horkou linku 731 640 012 nebo vytvořit objednávku přímo na webu.

Kolik stojí dovoz?

Cena rozvozu je na celém území Prahy 150,- Kč. Při nákupu nad 1.000,- Kč je rozvoz zdarma. Pokud chceš zásilku dovézt za Prahu, zavolej na náš dispečing a domluv se s operátorem.

Kam až můžeme zboží dovézt?

Vždy záleží na aktuální vytíženosti kurýrů po Praze. Ve většině případů ale vyhovíme a lahve dovezeme defakto kamkoliv. Jen je třeba počítat s vyšší cenou za dopravu.

Jaká je minimální cena objednávky?

Minimální cena objednávky je 100,- Kč.

Kdy objednávku dovezeme?

Většinu zakázek zvládneme doručit do 30ti minut od objednání. Nejvytíženější časy jsou pro nás pátky a soboty, v tuto dobu však garantujeme dodání do hodiny.

Můžu platit kartou?

Jasně. Buď online přes web nebo přímo při předání u kurýra přes terminál. Platbu kartou přes terminál nám ale radši dej vědět předem buď po telefonu, nebo zaškrtni políčko „Platba při doručení – kartou“ v pokladně.

Co když mám chuť zrovna na flašku, kterou nemáte v nabídce?

Snažíme se o maximální proklientský přístup. Prostě zkus zavolat a uvidíš, třeba se dohodneme.

Chci někoho překvapit lahví něčeho dobrýho, je to možné?

Všechno jde, když se chce. A my teda fakt chceme! Stačí objendávku zaplatit online kartou a dát nám do poznámky info, že máme zakázku zabalit do dárkového balení a komu a kdy ji dovézt. Rádi k tomu přidáme i osobní vzkaz. 🙂